شیر برقی SMC


محصول شیر پنوماتیک smc شیری است که با کارایی نیرویی الکتریکی یا دستی عمل می کند و قطع و وصل یا تنظیم مقدار جریان هوا را در یک سیستم پنوماتیک به عهده دارد.

این نوع شیر پنوماتیک به طور معمول برای کنترل کردن جریان هوا به کار ایی دارد.

از مزیت های این شیر برقی نسبت به باقی مدل ها می توان رد شدن کامل جریان یا همان دبی ،از شیر بدون هیچ گونه افتی را نام برد.

کاربردی ترین شیرهای برقی در صنایع شیمیایی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع کاشی وسرامیک،اتوماسیون ،صنایع غذایی ، صنایع داروسازی وخطوط تولید می باشد که در مدل های متفاوت در دسترس مشتری قرار دارد.
.

 شیر برقی SMCقابل توجه است که محصول شیر برقی SMC از شرکت ژاپنی اس ام سی (SMC)یکی از شرکتهای معتبر درزمینه تجهیزات پنوماتیک می باشد .شرکت SMC در سال 1959 در توکیو ژاپن بنا شده است.شرکت شیر برقی پنوماتیک (Pneumatic Valve Smc ) بخش گسترده ای از تجهیزات اتوماسیون پنوماتیک و الکتریکی را به بخشهای مختلف صنعت ارائه می دهدداشتن محصولات متنوع از مزیت های این شرکت است که توانسته این  محصولات بسیار متفاوت را به بازار برای مشتریان عرضه کند. از جمله موردهایی که برای مصرف کننده مهم است می توان اندازه ی بدنه شیر، سایز کانکشن‌ها، استاندارد رزوه کانکشن‌ها، نوع بوبین، ولتاژ بوبین و ….را نام برد که با این موارد  مصرف کننده به آسانی می‌تواند آنها را انتخاب کرده و کالای مورد نظر خود را متناسب با نیاز خود خریداری نماید.

پنوماتیک ولو smc :شیر پنوماتیک smc شیری است که با کارایی نیرویی الکتریکی یا دستی عمل می نماید و میزان جریان هوا را در یک سیستم پنوماتیک قطع و وصل یا تنظیم می کند.این محصول شیر پنوماتیک به طور غالب برای کنترل جریان هوا به کار می روند .انواع شیر پنوماتیک:این محصول شامل سه دسته‌ی اصلی: کنترل جهت، کنترل فشار و کنترل جریان می‌­شوند.شیر پنوماتیک کنترل جهت smcشیر پنوماتیک توزیع کننده پیلوت دار smcشیر پنوماتیک کنترل فشار smcشیر پروپشنال پنوماتیک smcشیر پنوماتیک متعادل کننده پروپشنال smcشیر ماژولار پنوماتیک smcشیر پنوماتیک دستی smcجهت استعلام از قیمت و موجودی شیر برقی با شرکت هیدرولیک پنوماتیک اترک تماس حاصل فرمایید.