قیمت شیر SMC


شرکت شیر برقی SMC طیف گسترده ای از تجهیزات اتوماسیون پنوماتیک و الکتریکی را به بخشهای مختلف صنعت ارائه می دهد و به عنوان رهبر جهانی در صنعت اتوماسیون شناخته می شود. دامنه محصولات SMC شامل سیلندر هوا ، گیرنده ، میزهای کشویی ، شیر برقی ، اتصالات ، لوله ، تجهیزات آماده سازی هوا ، خشک کن ها و محصولات با خلوص بالا است
شیر برقی SMC
شیر برقی SMC
وارد کننده شیر برقی SMC
نماینده فروش شیر برقی SMC
قیمت شیر برقی SMC

فروش شیر برقی SMC


SMC محرک های پنوماتیک و الکتریکی ، گیرنده ها و سیلندرهای هوا را در طیف گسترده ای از اندازه ها و سبک ها تولید می کند تا تقریباً هرگونه نیاز به اتوماسیون را برآورده کند.. این که آیا شما با محرک های الکتریکی کار می کنید ، یا به یک سیلندر خطی ترکیبی نیاز دارید ، SMC راه حل شما را دارد. از سبک های سیلندر زیر انتخاب کنید:
سیلندرهای خطی هوا
سیلندر هوا هدایت شده
محرک های دوار
سیلندرهای پنوماتیک بدون راد
محرک های برقی
گریپرها و فرارها
محرک های تخصصی از جمله سیلندرهای با سرعت بالا ، محرک های اصطکاک کم و موارد دیگر
شیرآلات و منیفولدها
دریچه های پنوماتیک و منیفولد سوپاپ منطقی را ارائه می دهد که باعث عملکرد یک سیستم خودکار می شود. شیرهای SMC برای صرفه جویی در انرژی و حداکثر سرعت جریان طراحی شده اند. محصولات شیر SMC شامل دسته های زیر است:

شیر برقی و منیفولد
شیرآلات دستی
سوپاپ های مکانیکی فعال شده
سوپاپ های خلبان هوا
لوازم جانبی سوپاپ
تجهیزات هواپیمایی
برای عملکرد مطمئن ، سیستم پنوماتیک به هوای خشک تمیز نیاز دارد. SMC طیف گسترده ای از محصولات را برای کمک به رفع نیازهای محیط های سخت صنعتی در اختیار دارد. از آب و گرد و غبار گرفته تا روغن و بو ، SMC دارای فیلترهای هوا ، تنظیم کننده ها و تجهیزات مربوطه است که شما برای عملکرد هوا و ماشین آلات خود به آن نیاز دارید. پیشنهادات محصولات ما شامل موارد زیر است:
شیر برقی SMC

واحدهای ترکیبی FRL (روان کننده تنظیم کننده فیلتر)
فیلترها
رگولاتورها (تجهیزات خلاulator و استاندارد تنظیم کننده هوا موجود است)
روان کننده ها
خشک کن
نازل
شیر برقی SMC

تجهیزات آماده سازی هوا

تجهیزات آماده سازی هوا SMC از اجزای پایین دست محافظت می کند و به عملکرد آنها در اوج بهره وری کمک می کند. این محصولات برای کنار آمدن موثر آب ، روغن و سایر آلود

برق و صنعت اترک عامل فروش  قیمت شیر SMC